KONST / Litografier / Litografier 6445112
nr 644 5112
Litografier
+ akvareller, diverse lösa blad
Utrop:
100 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 juni 2010
kl 18:30:50
400 kr
500 kr
650 kr
750 kr
850 kr
900 kr
850 kr
950 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.300 kr
2.200 kr